Jessie J ndahet me të dashurin Max Pham Nguyen

Publikuar më

Jessie J dhe i dashuri i saj Max Pham janë ndarë pas shtatë muajsh së bashku.

Këngëtarja, 33 vjeçe, këmbënguli se “asgjë dramatike” nuk ka ndodhur mes dyshit teksa foli gjatë një pyetje dhe përgjigje në Instagram të dielën.

Në një postim të përzemërt, krijuesja e hitit "Bang Bang" tha se balerini Max ishte një "njeri i mahnitshëm", duke shtuar se ata "kishin qenë miq për një kohë".

Komentet