Poni rikthehet me këngen e re "Fustani"

Publikuar më

Këngëtarja e njohur Poni, ka publikuar këngen e re, në bashkëpunim me artistin Altin Sulku.

Projekti mban titullin "Fustani" dhe u kompletua edhe me videoklip.

Teksti është shkruar nga Petro Xhori, kurse për muzikën u përkujdes kompozitori Irkenc Hyka.

Besohet se edhe kjo prurje e re nga Poni do të pëlqehet nga publiku.


Komentet