Adele zbulon datën e lansimit të kënges "Easy on me"

Publikuar më

Adele ka bërë të ditur fansave të saj saktësisht se kur do të publikohet kënga e saj e shumëpritur e rikthimit "Easy On Me".

Lajmin e bëri të ditur vetë artistja, me postimin e fundit në Twitter,e cila përmbante profilin e saj mahnitës të fytyrës bardh e zi, me detaje mbi kohën zyrtare të publikimit të kënges.

Adele e mbishkroi foton me informacionin e ri dhe shkroi, "'Easy On Me" vjen më 15 Tetor në Britani të madhe.

Komentet