Gjiko, Lumi B, Ledri Vula dhe DJ Flow paralajmërojnë projektin e ri

Publikuar më

Treshja e famshme Gjiko, Lumi B dhe Ledri Vula kanë paralajmëruar projektin e ri.

Por kësaj radhe duket se i është bashkangjitur edhe Dj Flow.

Reperët e njohur të skenës muzikore shqiptare, e kanë bërë të ditur nga postimet e ndara në rrjetet sociale, dhe se duken se janë në përfundim të klipit të ri.

Artistët kanë bashkëpunuar më parë edhe në këngët e suksesshme si: “Shtrejt”, “Pablo” dhe “Messi (Remix)”.

Besohet se edhe ky projekt do të pëlqehet nga publiku.

Komentet