24 të vdekur dhe 1.029 raste të reja me Covid-19,në 24 orët e fundit

Publikuar më

Ministria e Shëndetësisë gjatë ditës së sotme , ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë shënuar po ashtu 1.029 raste pozitive.

Në 24 orët e fundit janë raportuar 24 vdekje si pasojë e COVID-19.

Në total numri i rasteve aktive është 22.223, ndërsa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 126.409.

Komentet