Vedat Ademi lanson projektin "Edhe një herë" në duet me Redina Trieshi

Publikuar më

Këngëtari i njohur Vedat Ademi, ka prezantuar projektin e ri muzikor.

Kënga e re mban titullin “Edhe një herë” dhe erdhi në bashkëpunim me artistën e re, Redina Trieshi.

Ky projekt muzikor u punua nga Gent Myftaraj, me tekst nga Redina Trieshi, ndërsa videoklipi u realizua nga Pro Video.

Që në minutat e para, kënga ka filluar të pëlqehet nga publiku.Komentet