Young Zerka sot publikon këngen e re "Desire"

Publikuar më

Artisti shqiptar Young Zerka është në përgatitje të projektit të ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur vetë artisti ne rrjetet sociale, ku e zbuloi edhe titullin e kënges.

"Desire" titullohet kënga e re dhe do të publikohet sot (e premtë), ora 17:00 në kanalin zyrtar te YouTube.

Komentet