Kida paralajmëron këngen e re

Publikuar më

Këngëtarja shqiptare Kida,ka paralajmëruar një tjetër projekt muzikor që mban titullin “Dinero”.

Këtë e ka bërë të ditur,vetë artistja në postimet e ndara në rrjete sociale,teksa ka sjellë një pjesë të shkurtër të këngës.

“Kush është gati për ‘Dinero’, kënga e dytë e albumit”, ka shkruar Kida në mbishkrimin e postimit.

Kënga e fundit nga ajo mbetet "Dale" në bashkëpunim me Butrint Imerin dhe Ledri Vulën, që padyshim mbetet një nga hitet e kësaj vere.

Komentet