Vedat Ademi paralajmëron këngën e re

Publikuar më

Këngëtari i njohur shqiptar, Vedat Ademi, ka nisur përgatitjet për një projekt të ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur vetë artisti, në postimjn e ndarë në rrjetet sociale, se po vjen në një bashkëpunim, me artisten Redina Trieshi dhe se kënga e tyre do të lansohet së shpejti.

Artisti nuk ka ndarë të tjera detaje rreth asaj që do të sjellrtisti nuk ka ndarë të tjera detaje rreth asaj që do të sjellë por që pritet të shihet në vijim.

Hiti i fundit nga ai mbetet "Do vij", që është pëlqyer mjaftë shumë nga publiku.Komentet