Butrint Imeri ka paralajmëruar këngen e re

Publikuar më

Këngëtari shqiptar, Butrint Imeri ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Ai e ka bërë të ditur përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në InstaStory, ku ka treguar se po vjen së shpejti me “Kuku”.

Artisti nuk ka dhënë tjera detaje rreth asaj se kur do të publikohet.

Hiti fundit nga ai mbetet “Dale” në bashkëpunim me Ledri Vulën dhe Kidën.

Komentet