Arilena Ara dhe Dafina Zeqiri publikojnë këngen e re “Thirr Policinë”

Publikuar më

Këngëtaret Arilena Ara dhe Dafina Zeqiri kanë publikuar këngën e re.

“Thirr Policinë” mban titullin projekti që është kompletuar edhe me videoklip, ku të dy artistet shfaqen me një paraqitje të mrekullueshme.

Teksti është shkruar nga vet këngëtaret në bashkëpunim me reperin Elinel, që vjen me një mision: Të fuqizojnë gratë.

Projekti është pjesë e albumit të ri të Arilenës të quajtur “Pop Art”.Komentet