Mozzik dhe Loredana sjellin këngen e radhës “Mit mir”

Publikuar më

Dyshja e njohur Mozik dhe Loredana, kohëve të fundit kanë qenë shumë të komentuar në mediat rozë,pasi u përfolën për një ndarje të mundshme për shkak se larguan njëri-tjetrin nga rrjetet sociale.

Kësaj here ata janë kthyer me duetin e tyre më të ri me titull “Mit mir".

Kënga është punuar nga Jumpa, gjersa tekstin e kanë shkruar vet artistët, ndërsa dhe ky projekt muzikor është pjesë e albumit të tyre më të fundit, “No Rich Parents”.

Që në momentet e para të publikimit, kënga ka filluar të pëlqehet nga publiku.

Komentet