Rita Ora të premten lanson këngen e re "Seaside"

Publikuar më

Artistët Sofia Reyes dhe Rita Ora ndanë të mërkurën disa foto dhe video, me prapaskenat e asaj që do të jetë premiera e videoklipit zyrtar të bashkëpunimit të tyre më të ri.

Kjo këngë e shumëpritur e titulluar "Seaside" do të publikohet këtë të premte, më 27 gusht.

Ky nuk është bashkëpunimi i parë midis Sofjes dhe Rita Orës, pasi në të kaluarën ata lëshuan hitin muzikor "RIP" së bashku me këngëtaren Anitta.

Komentet