Ardian Bujupi paralajmëron bashkëpunimin e radhës

Publikuar më

Artisti shqiptar Ardian Bujupi , ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Në postimin e fundit të ndarë në 'Instagram', ai ka konfirmuar bashkëpunimin me reperin gjerman Fousy.

Kënga e re do të titullohet "Private room", dhe do të lansohet të enjten në ora 23:59.

Komentet