Ed Sheeran publikoi këngën e re “Visiting Hours”

Publikuar më

Ed Sheeran ka paralajmëruar një album të ri për muajin tetor, dhe së fundmi publikoi këngën e tij të re "Visiting Hours", zbuloi gjithashtu emrin e albumit të tij të ardhshëm.

Ai i ka befasuar fansat me publikimin e këngës “Visiting Hours”, e para nga album i ri i titulluar “=” (“Equals”).

Kënga “Visiting Hours” është shumë emocionale dhe i kushtohet mikut të tij të ndjerë, kurse Sheeran ka thënë se e shkroi këngën gjatë një periudhe zie.


Komentet