Rozana Radi dhe Stine kanë publikuar këngen e re "Serenata"

Publikuar më

Këngëtarët Rozana Radi dhe Stine kanë lansuar projektin e ri.

"Serenata", titullohet kënga e re, që e kanë kompletuar edhe me videoklip.

Tekstin e ka shkruar vetë Rozana, ndërsa për muzikën është përkujdesur Gramoz Kolezi.

Që në minutat e para, kënga ka filluar të pëlqehet nga publiku.
Komentet