Soni Malaj është në përgatitje të projektit muzikor në duet me Bennito

Publikuar më

Këngëtarja Soni Malaj paralajmëron projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Bennito.

Këtë e ka bërë të ditur përmes imazheve të publikuara në Instagram, dhe ku ka njoftuar se së shpejti do të vijë videoklipi i kënges.

Soni me këngë të re ishte prezantuar në festivalin “Kënga Magjike”, me titull“Versioni im”.

Komentet