Irkenc Hyka ka paralajmëruar projektin e ri

Publikuar më

Këngëtari i njohur shqiptar Irkenc Hyka, ka paralajmëruar projektin e ri.

Këtë e ka bërë vetë artisti,ku ndau disa imazhe në storien e tij në Instagram derisa u pa në studio,por ende nuk ka zbuluar detaje tjera rreth këngës.

Hiti i fundit nga ai mbetet "Xhane", të cilin e ka lansuar një muaj më parë dhe është pëlqyer nga publiku.

Komentet