Taika Waititi konfirmon lidhjen me Rita Orën në premierën e "The Suicide Squad"

Publikuar më

Rita Ora dhe i dashuri i saj Taika Waititi konfirmuan romancën e tyre në premierën e Suicide Squad.

Dyshja mbërritën në premierën e The Suicide Squad në Los Angeles të hënën, duke pozuar në hap dhe duke përsëritur me krahët e tyre të ndërthurur, duke buzëqeshur gjerësisht si ndaj kamerave ashtu edhe ndaj njëri -tjetrit. Kjo shënon herën e parë që ata bëjnë një dalje publike si çift.

Thashethemet se Ora dhe Waititi ishin përfshirë në mënyrë romantike filluan fillimisht në prill pasi ylli i popit ndau një fotografi të sinqertë të tyre duke u përqafuar në Instagram. Ajo e mbishkroi shfaqjen e diapozitivit të fotografisë, "Kohë të mira, kujtime, gjëra të rastësishme në telefonin tim dhe ato që dua", me një emoji me zemër të kuqe.

Rita Ora më parë ishte e lidhur me regjisorin Romain Gavras, ndërsa, në vitin 2018, Waititi u nda nga gruaja e tij prej shtatë vitesh me të cilën ndan dy fëmijë, Chelsea Winstanley.

Komentet