2Ton sot lanson këngen e re "Corazon"

Publikuar më

Reperi shqiptar 2Ton ka paralajmëruar këngen e radhës.

Përmes një postimi të ndarë në rrjete sociale, ka bërë të ditur se sot (e martë) ,lansohet projekti më i ri "Corazon".

Kënga është e kompletuar edhe me videoklip, dhe fansat mezi e presin.

Hiti fundit nga ai mbetet "Qika", që është pëlqyer mjaftë shumë nga publiku.

Komentet