Dhurata dhe Noizy paralajmërojnë këngën e re

Publikuar më

Artistët Noizy dhe Dhurata Dora janë në përgaditje të një projekti të ri muzikor.

Këtë e kanë bërë të ditur përmes postimeve të ndara në 'Instagram', “A jeni gati për çka po vjen?”, ka shkruar reperi, ndërsa këngëtarja, publikimin e saj e ka shoqëruar me fjalët: “Bëhuni gati”.

Duke pas parasysh sukseset e dy artistëve padyshim që do jetë një super projekt lirshëm edhe hit veror.

Komentet