Sinan Hoxha dhe Angjela Peristeri publikojnë bashkëpunimin e tyre " Puthje"

Publikuar më

Këngëtarët Sinan Hoxha dhe Angjela Peristeri kanë publikuar projektin muzikor.

Kënga titullohet "Puthje" e kompletuar edhe me videoklip.

Për tekstin është përkujdesur 2Step, kurse Marseli është kujdesur për orkestrimin, ndërsa videoja muzikore është xhiruar nga Max Production.

Komentet