Yll Limani dhe Elvana Gjata kanë publikuar projektin e ri muzikor “E di X Marre”

Publikuar më

Këngëtarët shqiprarë Yll Limani dhe Elvana Gjata kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

“E di X Marre” mban titullin projekti i tyre më i ri muzikor, i cili është gërshetim i dy këngëve në një.

Kënga është kompletuar edhe me videoklip mjaftë interesant, ndërsa teksti është shkruar nga vet dyshja interpretuese.

Një hit veror, menjëherë ka marrë komente pozitive ng fansat e dyshës.
Komentet