Butrint Imeri paralajmëron këngën e re

Publikuar më

Këngëtari Butrint Imeri ka paralajmëruar hitin e radhës.

Ai në rrjete sociale ka zbuluar se kënga titullohet “Dujem” , dhe do të publikohet me datën 23 qershor,ku ndau edhe disa sekuenca nga klipi.

“Phantom” mbetet kënga e tij e fundit ku ka ka arritur mbi pesë milionë klikime në YouTube.Komentet