Azet ka lansuar këngën e re “Freigang”

Publikuar më

Reperi Azet kohëve te fundit është mjaftë aktiv me projekte muzikore.

Ai së fundmi ka publikuar këngën e re me titull “Freigang”,që është pjesë e albumit të tij të ri të quajtur, “Neu Welt”.

Producent i këngës ishte Lucry dhe Suena, ndërsa miksimi u bë nga Lex Barkey e Niklas Neumann.

Komentet