Linda Halimi paralajmëron këngën e re

Publikuar më

Artistja shqiptare Linda Halimi, rikthehet me një projekt të ri muzikorë.

Ajo në rrjetin social 'Instagram' ka ndarë një fotografi me fansat dhe në përshkrim ka qenë një pjesë nga teksti,
” Veq ki me thon Amin Amin Amin ! #newsong #comingsoon”, ka shkruar ajo.

Ndryshe kënga fundit mbetet “Pa t’pa” të cilin e interpretoi në festivalin “Kënga magjike”.

Komentet