Shyhrete Behluli dhe Gold Ag publikojnë këngën e re “Përhajr gjyshe"

Publikuar më

Këngëtarja Shyhrete Behluli ka sjell projektin e ri me titull “Përhajr gjyshe” në duet me artistin Gold Ag.

Projektin muzikorë e kanë kompletuar edhe me videoklip ku artistët marrin vëmendje me paraqitjen e tyre,Teksti dhe muzika u bë nga Arian Agushi, kurse për orkestrimin është përkujdesur Alban Furtuna.

Që në minutat e para të publikimit ka filluar të pëlqehet nga publiku.

Komentet