Artistja Jessie J po vjen me album të ri së shpejti

Publikuar më

Këngëtarja me famë ndërkombëtare Jessie J,me anë të një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se është në përgaditje të albumit të ri muzikor.

Ajo ka ndarë disa sekuenca nga kënga e re , klipin dhe melodinë e këngës nga albumi i radhës

Komentet