Dafina Zeqiri sjell në 'remix' projektin "Pa ty" në bashkëpunim me Cricket dhe Muma

Publikuar më

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka sjellë 'remix' këngën "Pa ty" në bashkëpunim me producentin Cricket dhe këngëtarin Muma.

Lajmin e kanë bërë të ditur vetë artistët në rrjetin social 'Instagram', duke ndarë pjesë nga klipi ku janë shfaqur me një paraqitje të thjeshtë ne natyrë.


Komentet