Gold Ag dhe Shyhrete Behluli zbulojnë datën e lansimit të duetit të tyre të radhës

Publikuar më

Dy artistët e njohur shqiptarë Gold Ag dhe Shyhrete Behluli në postimet e fundit në rrjetet sociale të tyre kanë paralajmëruar duetin e radhës.

Në përshkrim të fotove bëhet e ditur se kënga e re do të publikohet më 7 qershor në orën 18:00.

Kjo nuk është hera e parë që ata realizojnë këngë së bashku,prandaj edhe kësaj radhe ky projekt besohet se do të pritet mirë nga publiku.

Komentet