Publikohet bashkëpunimi i parë muzikorë nga Azet dhe Tayna i quajtur "Ti harro"

Publikuar më

Artistët shqiptar Azet dhe Tayna kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të parë.

“Ti harro”quhet kënga e re e tyre, të cilën e kanë kompletuar edhe me videoklip,ku dyshja vjen me një paraqitje të mahnitshme skenike.

Ky projekt muzikorë duket të jetë pjesë e albumit të ri të Azet të quajtur “Neue Welt”.

Menjëherë pas publikimit kënga është pritur mire nga fansat me komente pozitive.

Komentet