Alban Ramosaj shpallet fitues në "Kënga Magjike 2021" me këngën 'Thikat e Mia'

Publikuar më

Këngëtari Alban Ramosaj është shpallur fitues i edicionit të sivjetmë të festivalit "Kënga Magjike".

Me këngen e tij "Thikat e Mia", këngëtari mori vëmendje me paraqitje skenike dhe atomsferë të mrekullueshme.

Festivali "Kënga Magjike"vitin e kaluar nuk është mbajtur për shkak të pandemisë

Komentet