NRG Band kanë publikuar projektin e radhës me titull "A m'ke harru"

Publikuar më

Grupi muzikor-NRG Band, ka sjell projektin e ri muzikor.

"A m'ke harru" quhet kënga më e re nga grupi shumë i dashur për publikun, pasi kanë një stil të vecantë muzikor.

Teksti dhe muzika është realizuar nga Nurteel dhe Besnik Qaka,kurse videoklipi i është besuar produksionit ‘BUG Production’.

Komentet