Jennifer Lopez rikthehet në aktrim me një komedi romantike "Shotgun Wedding"

Publikuar më

Një komedi romantike me protagonistë Jennifer Lopez dhe Josh Duhamel, do të mbërrijë në ekran në vitin e ardhshëm,

Me titull "Shotgun Wedding" , Darcy e luajtur nga (Lopez) dhe Tom nga (Duhamel) mbledhin familjet e tyre për një martesë.

Prapa kësaj komedie të shkruar nga krijuesja e “New Girl”, Elizabeth Meriwether dhe Mark Hammer, qëndron dhe Jason Moore.

Xhirimet e " Shotgun Wedding" përfunduan në fillim të kësaj jave.

Komentet