Gold AG dhe Rifat Berisha lansojnë projektin e ri muzikor "Flaka e maleve"

Publikuar më

Artisti shqiptar Gold Ag, ka qenë tejet aktiv me projekte muzikore,ai së fundi në një postim në Instagram ka bërë të ditur se ka lansuar këngën e re, kësaj radhe bashkëpunim me këngëtarin Rifat Berisha.

“Flaka e maleve”mban titullin kënga e tyre që për orkestrimin e së cilës është përkujdesur Fatos Canolli,ndërsa tekstin dhe melodinë e ka bërë vet artisti

Në fillimet e para duket se projekti po pëlqehet nga publiku

Komentet