Era Istrefi u vaksinua kundër Covid-19

Publikuar më

këngëtarja Era Istrefi i është nënshtruar vaksinimit kundër Covid-19,
Ajo publikoi një fotografi në llogarinë e saj në "Instagram",ku tregon procesin e vaksinimit.

Era nuk ka dhënë detaje lidhur me vaksinën ,dhe nuk ka preferuar të tregojë se në cilin vend është vaksinuar.

Artistja kohëve të fundit është shumë jo-aktive në muzikë dhe poston shumë rrallë në rrjetet sociale.

Komentet