Këngëtari Irkenc Hyka publikon projektin e ri muzikor

Publikuar më

Këngëtari nga Shqipëria Irkenc Hyka,ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar "Maria", të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Tekstin dhe muzikën e ka realizuar vet Hyka, kurse për miksimin është kujdesur JoJo, videoklipi i veçantë i është besuar produksionit Max Production.

Komentet