Greta Koci publikon këngën e saj më të re "Trëndafilat"

Publikuar më

Artistja shqipëtare Greta Koci ka publikuar projektin e saj më të ri, që titullohet "Trëndafilat".

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur Edlir Begolli,ndërsa për videoklipin MAX Production.

Kënga është publikuar në YouTube, dhe mbetet të shihet a do të pëlqehet nga publiku.Komentet