Dua Lipa uron Vjosa Osmanin për postin e ri

Publikuar më

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa përmes një postimi ka uruar Vjosa Osmanin për postin e ri.

"Urime znj.Presidente.Sa e mrekullueshme të shohësh një grua në maje" ka shkruar ajo ne instastory.

Vjosa përndryshe është bërë presidente të shtunën (4 prill) pas raundit të tretë që ishte final për marrjen e pozitës më të lartë shtetërore.

Po ashtu Znj.Osmani ka marre urime edhe nga yjet e tjere të estradës si Rita Ora ,Era Istrefi ,Gashi dhe artistë vendorë

Komentet