Azet publikon këngen e re “Nicht Da”

Publikuar më

Artisti i njohur Azet ka publikuar projektin e tij të ri,me titull "Nicht Da" të cilën e ka kompletuar dhe nga ana vizuale.

Kënga është pjesë e albumit të quajtur "Neue Welt",kurse producimi është bërë nga Lucry dhe Suena,ndërsa për miksimin është përkujdesur Sir Jai (Jugglerz).

Brenda një dite kënga u prit mjaftë mirë dhe mori mijëra klikime ne YouTube nga adhuruesit e këngëtarit.
Komentet