Gold AG dhe Ismet Bexheti lansojnë këngën dedikuar heroit Hamëz Jasharit

Publikuar më

Gold AG në bashkëpunim me Ismet Bexheti kanë lanësuar këngën “Prej kur ka le dielli”, dedikuar heroit të kombit, Hamëz Jasharit.

Për tekstin dhe muzikën u kujdes Gold AG, orkestrimin e këngës e bëri Alban Furtuna, ndërsa videoklipi është punuar nga MProduction.

Këngë kushtuar Hamëz Jasharit vjen pikërisht për nderë të 23 vjetorit të rënies heroike të komandatit legjendar, Adem Jasharit, familjes së tij dhe Jasharëve të tjerë.


Komentet