Moti: Gjatë fundjavës do ketë ngrica

Publikuar më

Një mot i ftohët do mbretëroi gjatë fundjavës në vendin tonë duke shënuar temperatura të ulëta deri në -10 gradë Celziues, dhe në vise të larta malore me temperatura edhe më të ulëta.

Gjatë ditës priten temperatura rreth -4 gradë Celziues ajo më e ulëta në ditën e zgjedhjeve të përgjithëshme edhe të parakohëshme që priten të mbahen me 14 shkurt.

Komentet