"Kur t'kujtohet" titullohet prodhimtaria re muzikore e artistit të njohur shqiptar, Yll Limanit

Publikuar më

Artisti i njohur shqiptar, Yll Limani, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor me titull “Kur t'kujtohet” të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip.

Tekstin e ka shkruar vet këngëtari, ndërsa për muzikën është përkujdesur po i njëjti në bashkëpunim me Fatjon Miftarin.

Miksimi dhe masterizimi i këngës u realizua nga: Ramon Erni, Fatjon Miftari dhe Dan Suter.

Komentet