Moti: Gjatë javës do ketë ngrica

Publikuar më

Pas reshjeve të shiut nga e hëna pritet të mbretëroi mot më i ftohët edhe kryesishtë reshje bore, por mund të ketë edhe shi gjatë ditës.

Netët nga e hëna do shenojnë nga -2 deri në -8 gradë celziues, kurse ajo më e ulëta -11 do shënoi në fundjavë ditë e shtune, dhe -10 të dielen. Pra, fundjava e ardhëshme është më e ftoftë me pak të reshura të dielen.

Java e ardhëshme parashihet mot i ndryshueshëm me diell.

Komentet