Hiti i Javës "Dreqi e marrtë" nga Sinan Vllasaliu

Publikuar më

"Dreqi e marrtë" titullohet prodhimtaria re muzikore e këngëtarit të njohur, Sinan Vllasaliut, të cilin e ka sjellur për fansat si dhuratë për festat e fundvitit.

Muzika është punuar nga Granit Gashi dhe Demir Basha, gjersa tekstin e ka shkruar Ghulo.Kurse për orkestrimin është kujdesur kompozitori i njohur, Florent Boshnjaku

"Dreqi e marrtë" është mirëpritur nga publiku kjo vrehet edhe në anketen tonë ku ishe njëra ndër këngët që kishte mbledhur shumicën e votave duke mbetur hiti i javës në, 92.1 Capital FM.


Komentet