Hiti i Javës "1 Familje" nga reperi 2Ton

Publikuar më

Një familje” mban titullin hiti i radhës që se fundmi e ka sjellur reperi i njohur, 2Ton.

Tekstin dhe melodinë e këngës e ka realizuar vet artisti, kurse për instrumentalin kësaj radhe është përkujdesur producenti Ero. Ndërsa videoklipin e ka punuar Melodi Studio.

Kënga u prit mjaft mirë edhe nga publiku dhe vetëm për pak ditë ka mbledhur afer dy milionë klikime në platformen, YouTube.

Ndërkaq, edhe në anketen tonë ishe njëra ndër këngët që kishte mbledhur shumicën e votave duke mbetë hiti i javës në, www.capital921.com

Komentet