Hiti i Javës "Nuse" nga Gold AG dhe Mërgim Mjeku

Publikuar më

Në bashkëpunim me artistin, Mërgim Mjekun, reperi i njohur nga Presheva, Gold Ag, kanë publikuar projektin e ri muzikorë me titull "Nuse" të cilin e kanë kompletuara edhe nga ana vizuale, ku si protagonist në klip është edhe aktori Muhamed Arifi.

Tekstin e ka shkruar B2N bashkë me reperin Gold AG, teksa për orkestrimin dhe muzikën është përkujdesur po ashtu B2N.

Videoja e klipi atraktiv i është besuar produksionit ‘MProduction’.

Ky duet po pëlqehet nga publiku dhe kjo shihet nga klikimet e arritur në platformen, Youtube.Ndërsa, edhe në anketen tonë "Hiti i Javës" ishe njera ndër këngët qe kishte grumbulluar 69.23 % të votave duke mbetë hiti javë në, www.capital921.com


Komentet