Hiti i Javës "Dy zemra" nga Sabri Fejzullahu dhe Heki

Publikuar më

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sabri Fejzullahu, në bashkëpunim me artistin e ri të quajtur, Heki, gjatë muajit shtator te lënë pas kanë sjellur projektin e ri muzikor të titulluar "Dy zemra".

Ky bashkëpunim është shoqëruar edhe me videoklip të realizuar nga, UrbanGraphics.

Tekstin dhe muzikën e ka bërë Kreshnik Avdiu, kurse për orkestrimin është përkujdesur Arti Rec.

Ndërsa, në Anketen " Hiti i Javës" të web faqës tonë www.Capital921.com ky duet është mirëpritur shumë mirë duke arritur të grumbulluar 75.00% të votave.

Komentet