Gold AG në janar vjen me këngë të re dedikuar Masakres së Reçakut

Publikuar më

Reperi i njohur me prejardhje nga Presheva, Gold AG, i cili vepron dhe jeton në Kosovë përmes rrjetit social "Instagarm" ka paralajmeruar fansat e tijë se gjatë muajit janar do të sjellë projektin e ri muzikor dedikuar, Masakres së Recakut.

Postimi i plotë:

Historinë e masakrës së Reçakut do ta lë në këngën time me kismet në Janar të vitit që po vie.Këta “historian” të pallavrave do të avullohen e do të harrohen, por dhimbjet e vuajtet tona do të mbeten e kurr nuk do të treten.Po ti fliste një hoxhë fjalët e atij Demës po mundem me paramendu që edhe n’prokurori e kishin çu.Unë e mbrojë UÇK-në rasti më shkon në prokurori, e dikush fyen nana shqiptare e t’kaluarën tonë të dhimbshme, e asnjë polic nuk i shkon tek dera e as që e mer në pyetje.

KOHA ËSHTË E MASKARENJËVE POR ATDHEU I SHQIPTARËVE.

Komentet