Hiti i Javës "Hallakam" nga Labinot Tahiri dhe Albina Kelmendi

Publikuar më

“Hallakam” titullohet bashkëpunimi i ri të cilin e kanë sjellur se fundemi dy artistet e njohur, Labinot Tahiri dhe Albina Kelmendi.

Për tekstin e këngës është kujdesur, Petrit Sefaj, ndersa për muzikën Valon Biba,e orkestroi Duo Bass, e përcolli me kitarë Astrit Stafia.

Ky bashkëpunim është shoqëruar edhe me një videoklip të realizuar nga, Publico Group.

Një duhet ë tillë e kanë pritur mjaft mirë ndjeksit e web faqes tonë në Anketen "Hiti i Javës" ku ka arritur të grumbulloj 57.48 % të votave.Komentet